Logowanie



Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 
<<  Kwi 2023  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Będę Bogu wdzięczny do końca mojego życia

Mam na imię Gienek, do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym ?Genezaret? w parafii  Chrystusa Króla w Czyżowicach należę od 16 Lat. Przed wstąpieniem do wspólnoty, byłem człowiekiem zamkniętym dla świata i ludzi, czego powodem była moja choroba, która odbierała mi kawałek po kawałku mego zdrowia z której ciężarem nie potrafiłem sobie poradzić. Coraz bardziej izolowała mnie od świata i ludzi.

Wtedy to Pan postawił na mojej drodze życia ludzi ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, którzy zaproponowali mi abym przystąpił do uczestnictwa w spotkaniach modlitewnych.
Najpierw się opierałem twierdząc , że nie podołam temu wezwaniu i nie zdołam mu sprostać. Jednak za namową wielu ludzi i ich zapewnieniu o ich pomocy podjąłem się uczestnictwa w spotkaniach, choć kosztowało mnie to wiele sił.

W roku 1992 wyjechałem wraz ze wspólnotą na seminarium Odnowy w Duchu Świętym. Tam oddawaliśmy swoje życie Chrystusowi  i tam Pan Bóg cudownie przemienił moje cierpienie z którym nie potrafiłem sobie poradzić w dar którym mogę służyć wspólnocie, kościołowi i światu.

Od tej chwili już wiem że sam nie potrafiłbym unieść tego cierpienia, zmarnowałbym je, a ofiarując je Jezusowi stało się darem, za który będę Bogu wdzięczny do końca mego życia. Tak jak i całej wspólnocie , która jest najwspanialszym prezentem od Pana , który mi dał i tych wszystkich których dzięki Niemu postawił na mojej drodze życia. Dzięki którym mogłem i nadal mogę tak wspaniale przeżywać dany mi czas przez Boga.

 


 

Gienek lat 47
( stwardnienie rozsiane od 18 roku życia)