LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
<<  Sty 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Zaproszenie na XVIII Magnificat

Termin spotkania: 16 listopada 2018 r.

Miejsce spotkania: Dom Przyjęć Anna, Gorzyczki (300 m od wjazdu na autostradę A1) !!!

Gość: Urszula Mela,
mama Jaśka Meli, zdobywcy dwóch biegunów; psycholog, doświadczona terapeutka, która już wie, "gdzie kończy się psychologia, a zaczyna działanie dobrego Boga".
Warto przed spotkaniem przeczytać, zobaczyć:
- książkę - rozmowę z Urszulą Melą "Bóg dał mi kopa"
- artykuł Borysa Kossakowskiego - rozmowa z Urszulą Melą:
https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Urszula-Mela-Bog-dal-mi-kopa-w-gore-n99089.html
- film "Mój biegun", który przedstawia historię rodziny Melów

Zapisy:
pod numerem telefonu 691 954 207, 32 45 13 207,
lub przy pomocy e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub u osób zapraszających.
 

Zaproszenie na XVII Magnificat

Termin spotkania: 20 kwietnia 2018 r. o godz.18.00

Miejsce spotkania: Dom Przyjęć Gąsior, Turza Śl., ul. Ks. Edwarda Kasperczyka; cena 30 zł.
link do mapy dojazdu:
http://domprzyjecgonsior.pl/lokalizacja

Gość: Magdalena Buczek z Mamą
Magdalena - założycielka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, spikerka Radia Maryja i Telewizji Trwam. Ukończyła dziennikarstwo i politologię w WSKSiM w Toruniu. Od urodzeniia cierpi na wrodzoną łamliwość kości.

Zapisy:

pod numerem telefonu 691 954 207, 32 45 13 207,
lub przy pomocy e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
lub u osób zapraszających.
 

Informacje o warsztatach dla rodziców


3 marca (w sobotę) 2018 r. o godz. 10.00 rozpoczną się w Poradni Życia Rodzinnego w Czyżowicach, warsztaty dla rodziców "Jak praktycznie tworzyć dobre więzi z dzieckiem
".

Naukowcy spostrzegli, że wskutek braku więzi rodzica ze swoim dzieckiem, dzieci sięgają po alkohol,narkotyki, seks i gorzej uczą się w szkole.
Warsztaty te są cyklem 10- ciu spotkań, prowadzonych metodą warsztatową, w małej grupce rodziców.
Tematami spotkań między innymi są: jak zachęcić dziecko do współpracy by chciało sprzątać, uczyć się...; czy stosować kary, jak negocjować, jak praktycznie chwalić...
Chętnych rodziców zaprasza się do kontaktu telefonicznego z doradcą życia rodzinnego-nr tel. 691 954 207. Ilość miejsc ograniczona.


 

Zaproszenie na uwielbienie Chrystusa Króla

W sobotę 25 listopada, w wigilię Uroczystości Chrystusa Króla, o godz. 19.00 odbędzie się w kościele w naszej parafii w Czyżowicach, uwielbienie ku czci Chrystusa Króla.
Zapraszamy
uczestników grup modlitewnych, uczestniczki spotkań Magnificat, parafian, przyjaciół, znajomych, osoby, które chciałyby wyśpiewać Chrystusowi Królowi chwałę i cześć - zapraszają kapłani naszej parafii oraz grupa modlitewna Genezaret.
 

Osoby z poza grupy modlitewnej też mogą prosić o modlitwę wstawienniczą

Co to jest modlitwa wstawiennicza?

Modlitwa wstawiennicza była obecna w chrześcijaństwie od samego początku.
Zwyczajnie jest to modlitwa za osobę, która jej potrzebuje i o nią prosi. Nie trzeba być chrześcijaninem „wyższej klasy”, „bardziej świętym” czy „szczególnie posłanym”, by modlić się za drugiego człowieka. Każdy z nas jest bowiem wezwany do tego, by prosić w modlitwie za innych.
Szczególnym rodzajem modlitwy wstawienniczej jest ta, w której osoba prosi o uzdrowienie, czy to wewnętrzne czy ciała. Modlitwę wstawienniczą może prowadzić każdy kapłan, czy też osoba świecka po odpowiednim przygotowaniu. Prawie zawsze osobie nad którą się modli, towarzyszy kilkuosobowy zespół pomocniczy. Często są to ludzie z rozeznanymi charyzmatami proroctwa, czy daru uzdrawiania.

Zaproszenie na modlitwę wstawienniczą

Grupa modlitewna Genezaret modli się  wstawienniczo o uzdrowienie, za osoby cierpiące duchowo, fizycznie, lub za osoby będące w trudnej sytuacji. Każdy, kto zapragnąłby takiej modlitwy, może przyjść na wtorkowe spotkanie modlitewne i poprosić o nią.
Inną formą modlitwy wstawienniczej jest  modlitwa za osobę, ale  bez jej uczestnictwa w spotkaniu. W tej sytuacji można  napisać e-mail z prośbą – intencją (e-mail  w zakładce KONTAKT). Grupa modli się w tej intencji w czasie spotkania wtorkowego.  Intencje te mogą być również umieszczane na stronie w zakładce INTENCJE, do indywiduaknego obmadlania osoby.
Dodatkowe pytania o modlitwę wstawienniczą należy kierować w e-mailu.
 
Więcej artykułów…