LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
<<  Paź 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Zaproszenie na XXI Magnificat

Termin spotkania: 22 listopada 2019 r., godz.18.00
Miejsce spotkania: Dom Przyjęć ANNA, Gorzyczki (300 m od wjazdu na autostradę A1) !!!

Gość: SYLWIA WILK

Zapisy:
pod numerem telefonu 691 954 207,
lub przy pomocy e-maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,
lub u osób zapraszających.
 

Zaproszenie na Szkołę dla Mamy i Taty


9 lutego (w sobotę) 2019 r. o godz. 10.00 rozpoczną się w Poradni Życia Rodzinnego w Czyżowicach, warsztaty dla rodziców "Szkoła dla Mamy i Taty".

"Naukowcy spostrzegli, że wskutek braku więzi rodzica ze swoim dzieckiem, dzieci sięgają po alkohol, narkotyki, seks i gorzej uczą się w szkole".

Na warsztatch rodzice poznają sposoby tworzenie więzi ze swoim dzieckiem. Tematami spotkań między innymi są: jak wspierać dziecko, gdy ma problem; jak zachęcić dziecko do współpracy by chciało sprzątać, uczyć się...; czy karać; jak negocjować; jak praktycznie chwalić...

Chętnych rodziców zaprasza się do kontaktu telefonicznego z doradcą życia rodzinnego-nr tel. 691 954 207. Ilość miejsc ograniczona.

 

Osoby z poza grupy modlitewnej też mogą prosić o modlitwę wstawienniczą

Co to jest modlitwa wstawiennicza?

Modlitwa wstawiennicza była obecna w chrześcijaństwie od samego początku.
Zwyczajnie jest to modlitwa za osobę, która jej potrzebuje i o nią prosi. Nie trzeba być chrześcijaninem „wyższej klasy”, „bardziej świętym” czy „szczególnie posłanym”, by modlić się za drugiego człowieka. Każdy z nas jest bowiem wezwany do tego, by prosić w modlitwie za innych.
Szczególnym rodzajem modlitwy wstawienniczej jest ta, w której osoba prosi o uzdrowienie, czy to wewnętrzne czy ciała. Modlitwę wstawienniczą może prowadzić każdy kapłan, czy też osoba świecka po odpowiednim przygotowaniu. Prawie zawsze osobie nad którą się modli, towarzyszy kilkuosobowy zespół pomocniczy. Często są to ludzie z rozeznanymi charyzmatami proroctwa, czy daru uzdrawiania.

Zaproszenie na modlitwę wstawienniczą

Grupa modlitewna Genezaret modli się  wstawienniczo o uzdrowienie, za osoby cierpiące duchowo, fizycznie, lub za osoby będące w trudnej sytuacji. Każdy, kto zapragnąłby takiej modlitwy, może przyjść na wtorkowe spotkanie modlitewne i poprosić o nią.
Inną formą modlitwy wstawienniczej jest  modlitwa za osobę, ale  bez jej uczestnictwa w spotkaniu. W tej sytuacji można  napisać e-mail z prośbą – intencją (e-mail  w zakładce KONTAKT). Grupa modli się w tej intencji w czasie spotkania wtorkowego.  Intencje te mogą być również umieszczane na stronie w zakładce INTENCJE, do indywiduaknego obmadlania osoby.
Dodatkowe pytania o modlitwę wstawienniczą należy kierować w e-mailu.
 

Cud w Sokółce

Na Frondzie jest  informacja, że na kanale YouTube pojawił się kolejny film dokumentalny o cudzie eucharystycznym w Sokółce. Zobacz ten film, naprawdę poruszy Twoje serce. Oto link do filmu:


http://www.fronda.pl/a/cud-w-sokolce-rozpromienia,49915.html 

 

W naszej czytelni znajduje się ....

ciekawy artykuł o darze proroctwa. Został napisany na podstawie wykładów Grażyny Sobieszkody, która prowadziła rekolekcje dla grup odnowy. Odbyły się one w 2007 roku w lutym, przy naszej parafii Chrystusa Króla. Temat jest bardzo aktualny, ponieważ w grupach charyzmatycznych (a jest ich dużo w naszej okolicy) jest sporo osób posługujących już darem proroctwa. Zachęcamy do przeczytania tego artykułu, szczególnie tych, którzy zaczynają posługiwać tym darem lub już posługują.
 
Więcej artykułów…