LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
<<  Sty 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Sarah Young- Jezus mówi do Ciebie

"Przyjdź do Mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego.
Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz.

Więcej…

 

Milczenie Józefa

Jest to milczenie, które nie oznacza wewnętrznej pustki, ale pełnię wiary. Jest ono przepojone kontemplowaniem tajemnicy Boga,

Więcej…

 

O przebywaniu z Jezusem ukrytym


"Czas, który spędzacie z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie, jest najlepszym czasem, jaki możecie mieć na ziemi".

bł. Matka Teresa z Kalkuty

 

Więcej…

 

Ten, który jest Jedyną Wielkością, jest dla mnie mały


„Wszelkie upodobanie pokładane w rzeczach stworzonych, umniejsza Boga w duszy”- napisze św. Jan od Krzyża. Pan Bóg będzie się więc sprzeciwiał zakodowanej gdzieś w głębi mnie chęci znalezienia upodobania w tym świecie. Im bardziej upodobam sobie ten świat, tym bardziej będzie on rósł w moich oczach, myślach, pragnieniach. Tak, że w końcu zasłoni sobą wszystko – nawet Boga. I dostrzegę, że Ten, który jest Jedyną wielkością, stał się dla mnie mały.

Więcej…

 

Tęsknota


Tęsknota Boga za człowiekiem

Po prostu bądź
po prostu pobądź tutaj
żebym cię widział
w tej kaplicy
ze światełkiem serca
w złocistym półmroku ciszy
i MIAŁ DO KOCHANIA.
   --> siostra Miriam od Krzyża

Więcej…