LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
<<  Sie 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

O nas

Każda rzeka , nawet ta najdłuższa i najszersza ma swoje źródło, początek. Nasza grupa modlitewna, która już spotyka się na uwielbieniu Boga żywego od 24 lat ma swój początek w grupach oazy młodzieżowej i oazy rodzin. Smak Boga, tęsknota za czymś więcej oraz pierwsze oznaki i wydarzenia były napędem do tzw. czwartego stopnia oazy – Seminarium Odnowy w Duchu Św.  Wyjeżdżaliśmy  co roku do Otmuchowa, gdzie oazowi cze  i głodni  „chleba duchowego” przeżywali siedmiodniowe rekolekcje z modlitwą oddania swojego życia Bogu, modlitwą uzdrowienia i wylania Ducha Św.

Doświadczenie nowej mocy Bożej, objawienie się licznych darów charyzmatycznych, pragnienie spotykania się z Panem było kropką nad „i”. Powstała grupa modlitewna, charyzmatyczna, o nazwie „Genezaret” – od miasta Otmuchów, leżącego  nad jeziorem.
Od tamtego czasu minęło wiele lat. Nadal jesteśmy, modlimy się,  chyba bardziej dojrzali o wiele doświadczeń – jak tajemnice różańca.  Te spotkania były początkiem wielu nowych grup, inicjatyw ewangelicznych i misyjnych, rekolekcyjnych.

Wydobywamy ze skarbca Kościoła „stare” i „nowe”: pierwsze soboty miesiąca, codziennie różaniec przed mszą św., uwielbienie w kościele, msza św. ku czci Ducha św., kursy Alfa, rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, grupa intronizacyjna Chrystusa Króla.
Dziś spotykamy się nadal w salce przy kościele Chrystusa Króla w Czyżowicach, we wtorki o  godz. 19.00.   Raz w miesiącu, we wtorek po pierwszym piątku mamy mszę św. w intencji ku czci Ducha Św., na której modlimy się za tych, którzy mają w danym miesiącu urodziny. 
Na spotkaniach modlitewnych modlimy się także wstawienniczo za osoby cierpiące duchowo lub fizycznie, o uzdrowienie (informacje w zakładce Aktualności).

Dwa razy do roku mamy spotkania  uwielbieniowe w naszym kościele, tzw. Spotkania Chwały:  w sobotę przed niedzielą Miłosierdzia Bożego oraz w sobotę przed świętem Chrystusa Króla.
Prowadzimy  modlitwy wstawiennicze za osoby potrzebujące.
Na zesłanie Ducha św. wyjeżdżamy integracyjnie w góry, otwierając się na nowe strumienie „wody żywej”.

Jeśli ktoś jest spragniony – zapraszamy na spotkania, bo „Duch i Oblubienica mówią Przyjdź”:
„A Duch i Oblubienica mówią: „Przyjdź!” I kto słucha niech powie: ”Przyjdź”. Kto jest spragniony niech przyjdzie i kto chce, niech zaczerpnie wody życia – za darmo” Ap. 22.17