LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 94 gości 
<<  Mar 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Intencje na marzec 2018

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do indywidualnego i wspólnotowego rozeznania duchowego.

2. Bardzo proszę Was o modlitwę w intencji mojego syna Witolda 37 lat, o szczęśliwy przebieg operacji - witrektomii oka, oraz odzyskanie widzenia. Operacja odbędzie się w najbliższą sobotę 10 marca br. Syn 3 lata temu miał zator w oku i utracił widzenie w wyniku zalania siatkówki oka krwią. Podejmowane próby leczenia nie dały efektu.Pokładamy nadzieję, że operacja przywróci widzenie. Jednocześnie w zdrowym oku syn ma dużą wadę - 9,5 dioptrii. Z podziękowaniem Maria K.

3. Proszę o modlitwę:
- W intencji Eli i Dawida ich syna Rafałka i nienarodzonej córki. Rafałek ma 5,5 roku i stwierdzony autyzm. W maju ma się urodzić ich córeczka, u której badanie prenatalne wykazało brak lewej komory serduszka.
- W intencji 2 letniej Lenki, która jest w stanie ciężkim od tygodnia w klinice w Katowicach Ligocie. Jadwiga.

4.
Proszę o modlitwę za Grzegorza, o szczęśliwy przebieg zabiegu. Basia. 

Intencje na luty 2018

1. Papieska intencja ogólna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.

2. Moja koleżanka Genowefa z mężem Adamem proszą o modlitwę w intencji ich synów i synowych:
a) Rafał i Dominika są małżeństwem bezdzietnym i nie będą mieli własnych dzieci, bo u Dominiki krótko po ślubie zdiagnozowano raka narządów rodnych i je usunięto.
b) Szymon i Paulina oczekują urodzin swojego pierwszego dziecka w maju, ale Paulina ma chorą tarczycę.

3. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Leszka, który był leczony na raka pęcherza moczowego z dobrym skutkiem. Obecnie jednak w badaniu wyszło coś niepokojącego;
proszę też o modlitwę w intencji mojej mamy Małgorzaty, która 19 lutego będzie miała operację zaćmy w prawym oku. Dziękuję, Jadwiga.

4. Proszę o modlitwęw intencji mojego Tatusia Mieczysława - 22 dzieńnieprzytomny. Jezu, ufam Tobie! Dziękuje. Grażyna.

5.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci Pani Renaty: Joasi i Michała są po ciężkim wypadku samochodowym. Lucyna.

 

Intencje na styczeń 2018

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby w krajach azjatyckich chrześcijanie, wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności.
 

Intencje na grudzień 2017

1. Papieska intencja ogólna:
Aby osoby starsze, wspierane przez rodziny i przez wspólnoty chrześcijańskie, współpracowały, wykorzystując mądrość i doświadczenie, w przekazywaniu wiary i wychowaniu nowych pokoleń.

2. Maciek - 17 lat - ma problemy. Potrzebuje pomocy m. in. psychologa. Rodzice pierwsze kroki poczynili. O modlitwę w tej intencji prosi babcia Maćka-Regina.

3. Bronisława prosi o modlitwę w intencji Hani i jej ninarodzonego dziecka oraz lekarzy, którzy się nimi zajmują. Hania jest od soboty, 25 listopada, w szpitalu, bo ma bardzo złe wyniki wątrobowe. Problem jest poważny. Za miesiąc jest termin porodu. Lekarze chcą żeby ciąża trwała jeszcze przynajmniej tydzień i potem będą wywoływać poród. 

Intencje na listopad 2017

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby chrześcijanie w Azji, dając świadectwo Ewangelii swoimi słowami i czynami, przyczyniali się do dialogu, pokoju i wzajemnego zrozumienia, zwłaszcza z wyznawcami innych religii.

2. Proszę o modlitwę w intencji Zosi, jest w ciąży, dwoje dzieci już straciła... Dziękuję, Basia.

3. Proszę o modlitwę za syna mojej koleżanki. Ma 26 lat. Został bardzo ciężko pobity w Rudzie Ślaskiej przez kiboli. Dwa razy już zatrzymała się akcja serca. Walczy o życie. Obecnie przebywa w szpitalu w Częstochowie. Proszę również umocnienie wiary i siły dla jego rodziców i brata w tym dla nich trudnym czasie. Dziękuję Basia.

4.
Proszę o modlitwę w intencji Stanisławy i jej lekarzy. Stanisława (lat 52 ) będzie miała dzisiaj już trzecią w ciągu tygodnia operację jelit. Stan jest ciężki. Dziękuję. Jadwiga.

5.Proszę o modlitwę za zmarłego Dariusza, który zmarł w skutek pobicia przez pseudokibiców. Wesprzyjmy modlitwą również jego najbliższą rodzinę - rodziców, brata i dziadków. ...
Módlmy się by niedoszło w tym dniu do żadnych bójek i rozbojów spowodowanych żalem, emocjami i złością jakie panują wśród kibiców klubu do którego należał zmarły, a które mogły by zakłócić godny pochówek.
Barbara.
 
Więcej artykułów…