LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
<<  Sie 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Intencje na lipiec 2020

1. Papieska intencja powszechna: Nasze rodziny. Módlmy się, aby dzisiejszym rodzinom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz rada.

2. Prośba o modlitwę: o siły ducha i ciała dla Gosi i o dar potomstwa - kolejny raz straciła dzieciątko. Grażyna

3. O błogosławieństwo dla członków i podopiecznych Stowarzyszenia "Uśmiech". Grażyna

4. Proszę za moją koleżankę ze szkoły - Basię, która wczoraj przeszła operację trzustki. Basia ma raka, oby tylko nie było przerzutów. Bernadeta
 

Intencje na czerwiec 2020

1.Intencja ewangelizacyjna: Droga serca. Módlmy się, aby ci, którzy cierpią odnaleźli drogi życia, pozwalając się dotknąć Sercu Jezusa.

2.Teściowa dzisiaj dała znać, że wstrzymali u niej podawanie chemii. Ma wznowę w obrębie trzustki i żołądka. Czekamy na decyzję lekarzy jak dalej będzie wyglądało leczenie Mamy Marcina – proszę o modlitwę. Monika

3.Bardzo proszę o modlitwę w intencji syna naszych znajomych -Aleksa- jest w ciężkim stanie ma nieuleczalną chorobę płuc ma 28 lat. Asia

4.Proszę o modlitwę w intencji Wiktora - Czesława

5.Prosimy o modlitwę o łaskę zdrowia dla Heleny. Sprawa jest bardzo poważna i pilna. Bóg zapłać za wsparcie modlitewne.

6.Potrzebna pomóc modlitewna za Karolinę i jej męża- wczoraj urodziłÂ im się zbyt wcześnie martwy synek, a to nie pierwsza ich próba...
potrzebują modlitwy. Ania 

Intencje na maj 2020

1. Papieska intencja ewangelizacyjna: Za diakonów. Módlmy się, aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogim, byli znakiem ożywiającym dla całego Kościoła.

2. Witam, proszę o modlitwę w intencji małego Antoniego. Antek w poniedziałek 4 maja będzie miał operację, i jeżeli wszystko się uda pierwszy raz usłyszy mamę, tatę i brata Franka. Antek od urodzenia nie słyszy dzięki tej operacji zmieni się jego świat. Dziękuję - Ilona.

3. Proszę o modlitwę za Beatę o pomyślny wynik badania i o zdrowie. Otoczmy ją i całą Rodzinę naszą modlitwą.

4
. Proszę o modlitwę w intencji Piotra, Bogdana i Teresy w Bogu wiadomych intencjach. Pozdrawiam, Gabriela.

5. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Józefa, który wczoraj otrzymał diagnozę nowotworu złosliwego. Proszę o wsparcie dla Niego i rodziny. Monika.

 

Intencje na kwiecień 2020

1.Intencja powszechna: Wyzwolenie od uzależnień.
Módlmy się, aby wszystkie osoby pod wpływem uzależnień otrzymały pomoc i były otoczone opieką.
2. Wieczorem dowiedzieliśmy sie , że nasza przyjaciółka lekarka, u ktorej była mama i babcia Łukasza ma koronawirusa. Mieszkamy razem . Boję się o Karolinę szczegolnie. Szwagierka czeka na przeszczep wątroby w klknice w katowicach, a też miala kontakt z teściową. Obejmijcie nas proszę modlitwą. Kasia.

3. Prosimy o dolaczenie intencji 6 letniego Wiktora, który dziś zaczął bardzo trudną chemioterapię. Gabi i Piotr.

4. Mam prośbę o modlitwę za zdrowie mojej mamusi, którą czeka bardzo poważna we wtorek operacja i później dalsze leczenie. Trudny czas przede mną.

5. Bardzo proszę Was o wsparcie modlitewne:

- w intencji brata chrzestnych moich dzieci - dziś miał operację o szybki powrót do zdrowia i niegroźne wyniki badań.

- w intencji współpracownika z diagnozą tętniaka na aorcie, o szczęśliwy przebieg leczenia i powrót do zdrowia. Ola.

- za księdza Mateusza Tomanka – dyrektora z Ośrodka Rekolekcyjnego w Kokoszycach o zdrowie. Ewa.

6. B
yła rozesłana prośba o modlitwę za ks.Mateusza Tomanka... Była poprawa, ale ponownie prosimy o szturm do nieba, bo ks. Mateusz wrócił na OIOM... Pozdrawiam i dziękuję wszystkim. Ola Walkowicz.

7. Kochani w środę nasz ukochany wnuczek bedzie miał operacje bardzo Was proszę o szturm do Nieba o szczęśliwy przebieg operacji o światło Ducha Świętego dla lekarzy oraz o uzdrowienie Igorka i potrzebne siły dla jego rodzicow .Asia

 

Intencje na marzec 2020

1. Intencja ewangelizacyjna: Katolicy w Chinach.
Módlmy się, aby Kościół w Chinach zachował wierność Ewangelii i wzrastał w jedności.
2. Proszę o modlitwę w intencji Wiktora, który boryka się z problemem nawrotu choroby nowotworowej, oczekuje na dokładne wyniki. Dzięki Czesława.
3.Proszę o modlitwę za moją siostrzeniece, która trafiła dzisiaj do szpitala w Ligocie z podejrzeniem zapalenia płuc. Dorotka ma poważna wadę serca, ma również inne obciążenia zdrowotne, przeszła już 2 operacje. Proszę również za szwagra, który jest tam razem z nią w szpitalu i za cały personel medyczny w szpitalu, o światło Ducha Świętego, uchronienie się przed zakażeniem i zarazaniem koranawirusem i potrzebne siły dla nich w tym trudnym czasie. Pozdrawiam .Kasia.

 
Więcej artykułów…