LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
<<  Gru 2020  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Intencje na grudzień 2020

1.Papieska intencja ewangelizacyjna: Za życie modlitwy. Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem była ożywiana przez Słowo Boże i przez życie modlitwy.
 

Intencje na listopad 2020

1.Papieska intencja powszechna: Sztuczna inteligencja.
Módlmy się, aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie ludzkiego istnienia.

2.Proszę o modlitwę za Helenę, aby Pan Bóg obdarzył ją łaską zdrowia. Helena jest w szpitalu, ma obustronne zapalenie płuc, jest bardzo słaba. Monika

3.Proszę o modlitwę za Kasię, Łukasza i Karolcię - aby szybko i bez szwanku wyszli z COVID-a. Ewa
 

Intencje na październik 2020

1. Papieska intencja ewangelizacyjna: Misja świeckich w Kościele.
Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.`

2. Bardzo proszę o modlitwę w intencji męża mojej koleżanki- Marka (młody człowiek że złotym sercem). Jest w szpitalu, w tym ciężkim czasie (Nie ma covid-19) serce i nerki przestają pracować, Marek slabnie i gaśnie w oczach... rodzina prosi o cud..... proszę także w intencji jego żony Agnieszki i syna Piotra o siły dla nich. Prosi Basia
 

Intencje na wrzesień 2020

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:Misja świeckich w Kościele.
Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół.

2.Chciałybyśmy prosić o modlitwę za naszą śp. Mamę, która zmarła wczoraj. Bardzo dziękujemy za każdą modlitwę w tej intencji. Bóg zapłać.Renata i Bożena Słabickie.
 

intencje na sierpień 2020

1. Papieska intencja powszechna: Świat ludzi morza. Módlmy się za wszystkie osoby, które pracują i żyją dzięki morzu, w tym marynarzy, rybaków i ich rodziny.

2.Nie mam sił rozmawiać z Bogiem, może komuś innemu pójdzie to lepiej. I o to proszę. Wczoraj u mojego nienarodzonego syna Witka (27. tc) wykryto ciężką wadę serca - zespół niedorozwoju lewego serca (HLHS), w skrócie mówiąc, lewej komory serca nie ma, nie pracuje. W brzuszku mu to nie przeszkadza, rozwija się "normalnie", problem zaczyna się po porodzie. Czeka go albo śmierć, albo wiele operacji, bólu, strachu... Chciałabym prosić Boga o cud, aby Witek był zdrowy. Ale dziś nie potrafię uwierzyć w cuda, straciłam wszystko, co było we mnie - nadzieję i wiarę... Kocham go z całego serca, dlatego proszę was o pomoc. Proszę ludzi większej wiary, aby modlili się za mojego syna. Ania T.

3. Prosimy o modlitwę za maleńką Karolinkę. Urodziła się z wadą seduszka. Dziś ma operację.

 
Więcej artykułów…