LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 149 gości 
<<  Cze 2023  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Intencje na czerwiec 2023

1. Papieskie intencje modlitewne:O zniesienie tortur -

Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania, zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.

2
. Bardzo proszę o modlitwę za Mateusza (poważne problemy urologiczne). Dziś byliśmy z synem w szpitalu i ta wiadomość nas powaliła. Od czwartku zaczynamy diagnostykę, badania i leczenie.

Beata

3.Proszę o modlitwę za 8 letniego chłopca, któremu pękł tętniak w mózgu, ma obrzęk, lekarze zrobili co mogli. Prosimy o cud. Kasia

4. Prosimy o modlitwę za Kasię, która doświadcza kryzysu małżeńskiego i rodzinnego, a w sądzie wielu kłamstw i oszczerstw.
 

Intencje na maj 2023

1. Papieskie intencje modlitewne: Za ruchy i grupy kościelne:

módlmy się, aby ruchy i grupy kościelne każdego dnia na nowo odkrywały swoją misję ewangelizacyjną, oddając swoje charyzmaty na służbę w potrzebach świata.

 

Intencje na kwiecień 2023

1.Papieskie intencje modlitewne:O kulturę wyrzeczenia się przemocy -
Módlmy się o większe propagowanie kultury rezygnacji z przemocy, do której prowadzi coraz rzadsze używanie broni, zarówno przez państwa, jak i obywateli.
2. Módlmy się w intencji Spotkań Kobiet Katolickich Magnificat - za uczestniczki tych spotkań, ich rodziny, za osoby, które przygotowują te spotkania oraz za zaproszone kobiety, które składały świadectwo...
3.Módlmy się za chorego Stasia, który ma guza mózgu, o uzdrowienie..... oraz za jego rodziców.
 

Intencje na marzec 2023 r.

Papieskie intencje modlitewne:
Za ofiary nadużyć -
Módlmy się za tych, którzy cierpią z powodu zła wyrządzonego im przez członków wspólnoty kościelnej, aby właśnie w Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i swoje cierpienia.
 

Intencje na luty 2023 r.

Papieskie intencje modlitewne:
Za parafie -
Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

 
Więcej artykułów…