LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
<<  Cze 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Intencje na czerwiec 2018

1. Papieska intencja powszechna:
Aby sieci społecznościowe sprzyjały solidarności i poszanowaniu drugiego w jego odmienności.

2. Prośba o modlitwę:

Za Irenę, która walczy z nowotworem – o wszelkie potrzebne łaski.
Za Tatę Marty, o zdrowie i błogosławieństwo – po zawale serca.
Za Maćka – 19-latek, spadł do szybu, w bardzo ciężkim stanie, o uzdrowienie..

3. Dziękuję za wszelkie modlitwy w intencji mamy. Druga operacja przebiegła dobrze, mamy już kolejne wyniki - i najważniejsze, że nie ma przerzutów. Teraz już tylko naświetlania i powrót do zdrowia. Bóg zapłać Kochani! Katarzyna

 

Intencje na maj 2018

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby wierni świeccy wypełniali swoją szczególną misję, wykorzystując swoje zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.

2.Proszę o szturm do nieba. Od środy Antoś leży na Patologii w Zabrzu. Jest bardzo ciężko chory. Ma wielotorbielowatość nerek. Nerki sa ogromne i uciskają pozostałe narządy. Ciężko mu się oddycha. Rokowania nie sa dobre. Po ludzku nie do wyleczenia. Lecz dla Boga wszystko możliwe. Prosimy Was o dalszą modlitwę o cud uzdrowienia dla Antosia, a dla rodziców o siły, zaufanie i pokój w sercu. Bóg zapłać.

3. Bibianna i Grzegorz proszą o modlitwę w intencji swojej córki Alicji i wnuka Janka. We wtorek 8 maja Alicja urodziła Janka przez cesarskie cięcie, w 28 tygodniu ciąży. Tak zdecydowali lekarze, bo u Alicji od kilku tygodni były problemy z wodami płodowymi. Janek waży 1 kilogram, ale jest w stanie dobrym. Alicja czyje się źle i jest bardzo słaba. Jadwiga.

4.
.-- Ela urodziła we wtorek 15 maja Ewelinkę z serduszkiem bez lewej komory( prosiłam o modlitwę w intencji Eli i rodziny w marcu). Ewelinka jest w bardzo dobrym stanie ogólnym. Dzisiaj przewieziono ją z kliniki , w której się urodziła (w Krakowie), do kliniki w Krakowie Prokocimiu, gdzie będzie pod opieką kardiologów. Jej rodzice Ela i Dawid bardzo dziękują za modlitwy i proszą o dalsze.

-- .W sobotę 12 maja 14 letniego Adriana potrącił samochód. Adrian jest leczony w klinice w Krakowie. Jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. O modlitwę w jego intencji proszą znajomi rodziców: Maria i Roman.

--Alicja prosi o modlitwę w intencji córki Natalii (31 lat ) , u której trwają badania przewodu pokarmowego. Natalia mieszka we Wrocławiu i tam jest leczona. Dzisiaj wróciła ze szpitala po pierwszym etapie badań. Ogólnie czuje się źle.

--Bronisława prosi o modlitwę w intencji: o sąsiedzką zgodę między rodziną jej córki Joanny i ich sąsiadów. Dziękuję.
 

Intencje na kwiecień 2018

1. Papieska intencja powszechna:
Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.

2. Proszę o modlitwę w intencjach:
o dobre przygotowanie do małżeństwa Michała i Katarzyny,
o dobre przygotowanie Hani do Pierwszej Komunii Świętej i za dzieci wczesnokomunijne,
o uzdrowienie Wojciecha z nowotworu (glejak),
o wyrwanie z nałogu i uratowanie małżeństwa Julii i Mikołaja.
Dziękuję wszystkim, którzy modlą się w naszych intencjach i Bóg zapłać. Elżbieta

3. Mam mamę po operacji - wynik nowotwór złośliwy - czekamy na kolejny wynik z histopatologii czy są przerzuty (a niestety podejrzewają, że tak), bo od tego zależy czy będzie kolejna operacja (równocześnie bardzo proszę o modlitwę w intencji mamy). Kasia

 

Intencje na marzec 2018

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby cały Kościół uznał pilną potrzebę formacji do indywidualnego i wspólnotowego rozeznania duchowego.

2. Bardzo proszę Was o modlitwę w intencji mojego syna Witolda 37 lat, o szczęśliwy przebieg operacji - witrektomii oka, oraz odzyskanie widzenia. Operacja odbędzie się w najbliższą sobotę 10 marca br. Syn 3 lata temu miał zator w oku i utracił widzenie w wyniku zalania siatkówki oka krwią. Podejmowane próby leczenia nie dały efektu.Pokładamy nadzieję, że operacja przywróci widzenie. Jednocześnie w zdrowym oku syn ma dużą wadę - 9,5 dioptrii. Z podziękowaniem Maria K.

3. Proszę o modlitwę:
- W intencji Eli i Dawida ich syna Rafałka i nienarodzonej córki. Rafałek ma 5,5 roku i stwierdzony autyzm. W maju ma się urodzić ich córeczka, u której badanie prenatalne wykazało brak lewej komory serduszka.
- W intencji 2 letniej Lenki, która jest w stanie ciężkim od tygodnia w klinice w Katowicach Ligocie. Jadwiga.

4.
Proszę o modlitwę za Grzegorza, o szczęśliwy przebieg zabiegu. Basia. 

Intencje na luty 2018

1. Papieska intencja ogólna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.

2. Moja koleżanka Genowefa z mężem Adamem proszą o modlitwę w intencji ich synów i synowych:
a) Rafał i Dominika są małżeństwem bezdzietnym i nie będą mieli własnych dzieci, bo u Dominiki krótko po ślubie zdiagnozowano raka narządów rodnych i je usunięto.
b) Szymon i Paulina oczekują urodzin swojego pierwszego dziecka w maju, ale Paulina ma chorą tarczycę.

3. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Leszka, który był leczony na raka pęcherza moczowego z dobrym skutkiem. Obecnie jednak w badaniu wyszło coś niepokojącego;
proszę też o modlitwę w intencji mojej mamy Małgorzaty, która 19 lutego będzie miała operację zaćmy w prawym oku. Dziękuję, Jadwiga.

4. Proszę o modlitwęw intencji mojego Tatusia Mieczysława - 22 dzieńnieprzytomny. Jezu, ufam Tobie! Dziękuje. Grażyna.

5.
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci Pani Renaty: Joasi i Michała są po ciężkim wypadku samochodowym. Lucyna.

 
Więcej artykułów…