LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
<<  Sie 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Intencje modlitewne na sierpień 2018

1. Papieska intencja powszechna:
Aby globalne decyzje ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości.

2. Proszę o modlitwę w intencji chorej Marii i Wiolety i dziękuję za modlitwę - Barbara.
 

Intencje na lipiec 2018

1. Papieska Intencja ewangelizacyjna na lipiec 2018:
Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.

2. Proszę o modlitwę dla chorej Córki Patrycji -Mama.

3. Prośba modlitewna: o zdrowie dla Taty i Syna… - Blanka.

4.. Proszę o modlitwę w intencji mego brata Stefana, o ulgę i siły w chorobie: rak płuca z przerzutami na wątrobę i kości oraz w intencji mego męża, który w dniu dzisiejszym przeszedł operację. Urszula.
 

Intencje na czerwiec 2018

1. Papieska intencja powszechna:
Aby sieci społecznościowe sprzyjały solidarności i poszanowaniu drugiego w jego odmienności.

2. Prośba o modlitwę:

Za Irenę, która walczy z nowotworem – o wszelkie potrzebne łaski.
Za Tatę Marty, o zdrowie i błogosławieństwo – po zawale serca.
Za Maćka – 19-latek, spadł do szybu, w bardzo ciężkim stanie, o uzdrowienie..

3. Dziękuję za wszelkie modlitwy w intencji mamy. Druga operacja przebiegła dobrze, mamy już kolejne wyniki - i najważniejsze, że nie ma przerzutów. Teraz już tylko naświetlania i powrót do zdrowia. Bóg zapłać Kochani! Katarzyna.


 

Intencje na maj 2018

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby wierni świeccy wypełniali swoją szczególną misję, wykorzystując swoje zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.

2.Proszę o szturm do nieba. Od środy Antoś leży na Patologii w Zabrzu. Jest bardzo ciężko chory. Ma wielotorbielowatość nerek. Nerki sa ogromne i uciskają pozostałe narządy. Ciężko mu się oddycha. Rokowania nie sa dobre. Po ludzku nie do wyleczenia. Lecz dla Boga wszystko możliwe. Prosimy Was o dalszą modlitwę o cud uzdrowienia dla Antosia, a dla rodziców o siły, zaufanie i pokój w sercu. Bóg zapłać.

3. Bibianna i Grzegorz proszą o modlitwę w intencji swojej córki Alicji i wnuka Janka. We wtorek 8 maja Alicja urodziła Janka przez cesarskie cięcie, w 28 tygodniu ciąży. Tak zdecydowali lekarze, bo u Alicji od kilku tygodni były problemy z wodami płodowymi. Janek waży 1 kilogram, ale jest w stanie dobrym. Alicja czyje się źle i jest bardzo słaba. Jadwiga.

4.
.-- Ela urodziła we wtorek 15 maja Ewelinkę z serduszkiem bez lewej komory( prosiłam o modlitwę w intencji Eli i rodziny w marcu). Ewelinka jest w bardzo dobrym stanie ogólnym. Dzisiaj przewieziono ją z kliniki , w której się urodziła (w Krakowie), do kliniki w Krakowie Prokocimiu, gdzie będzie pod opieką kardiologów. Jej rodzice Ela i Dawid bardzo dziękują za modlitwy i proszą o dalsze.

-- .W sobotę 12 maja 14 letniego Adriana potrącił samochód. Adrian jest leczony w klinice w Krakowie. Jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. O modlitwę w jego intencji proszą znajomi rodziców: Maria i Roman.

--Alicja prosi o modlitwę w intencji córki Natalii (31 lat ) , u której trwają badania przewodu pokarmowego. Natalia mieszka we Wrocławiu i tam jest leczona. Dzisiaj wróciła ze szpitala po pierwszym etapie badań. Ogólnie czuje się źle.

--Bronisława prosi o modlitwę w intencji: o sąsiedzką zgodę między rodziną jej córki Joanny i ich sąsiadów. Dziękuję.
 

Intencje na kwiecień 2018

1. Papieska intencja powszechna:
Aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.

2. Proszę o modlitwę w intencjach:
o dobre przygotowanie do małżeństwa Michała i Katarzyny,
o dobre przygotowanie Hani do Pierwszej Komunii Świętej i za dzieci wczesnokomunijne,
o uzdrowienie Wojciecha z nowotworu (glejak),
o wyrwanie z nałogu i uratowanie małżeństwa Julii i Mikołaja.
Dziękuję wszystkim, którzy modlą się w naszych intencjach i Bóg zapłać. Elżbieta

3. Mam mamę po operacji - wynik nowotwór złośliwy - czekamy na kolejny wynik z histopatologii czy są przerzuty (a niestety podejrzewają, że tak), bo od tego zależy czy będzie kolejna operacja (równocześnie bardzo proszę o modlitwę w intencji mamy). Kasia

 
Więcej artykułów…