LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 159 gości 
<<  Kwi 2024  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Intencje na styczeń 2019

1. Papieskie intencje misyjne: Za młodzież, szczególnie z Ameryki Łacińskiej, aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.

2. Prośba o modlitwę za 17-letnią Kingę i jej rodzinę. Od kilku miesięcy ma silne objawy choroby psychicznej, leczenie nie przynosi oczekiwanego skutku.

3. Proszę o modlitwę w intencji Zbigniewa, u którego wystąpiły problemy zdrowotne płuc. Jest leczony już ponad miesiąc w Bystrej. Jutro będzie miał operację płuc.

4. Teresa prosi o modlitwę w intencji 2 letniej Marysi - córeczki jej znajomych. Marysia wczoraj poparzyła się wrzątkiem. Jest w stanie ciężkim. Jest w śpiączce farmakologicznej.

5. Adrian, o którym była mowa wczoraj w wiadomościach - wybudzony w Budziku ze śpiączki - to ten 14 - letni Adrian w intencji, którego modliliśmy się od 21 maja 2018 r. Rodzice dziękują za modlitwy i proszą o dalsze. Pozdrawiają serdecznie.

6. W maju 2018 r. modliliśmy się w intencji Alicji i jej synka wcześniaka Janka. Było wtedy z nimi ciężko. Obecnie są zdrowi. Janek rozwija się dobrze. Wczoraj w naszej parafii odbył się Orszak Trzech Króli, w którym Janek był Dzieciątkiem, mama Alicja Maryją, a dziadek Grzegorz Józefem. Serdecznie pozdrawiam. Z Bogiem. Jadwiga.

7. Proszę o modlitwę w intencji Karoliny, o łaskę wiary, nawrócenie i powrót do Kościoła. Małgorzata.

8. Proszę o modlitwę w intencji Michała o uwolnienie z nałogu alkoholowego.

9. Proszę o modlitwę w intencji Bożeny o cud uzdrowienia z zaawansowanego nowotworu, o siłę do walki dla niej i opiekę Opatrzności dla jej rodziny. Teresa.

10. Prosimy o modlitwę za Edka, współpracownika od wielu lat Rekolekcji Małżeńskich, który jutro ma operację serca. Dzieki - Teresa i Eugeniusz.

11. Prośba o modlitwę za Karinę o dobrą diagnozę i owocne leczenie. Ewa.

12. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej sąsiadki Ireny i jej lekarzy. Irena jest w trakcie zaawansowanego leczenia raka jelita grubego. Stan jest ciężki. Dziękuję. Z Bogiem. Jadwiga.

13. Bardzo proszę o modlitwę w intencji młodego poranionego małżeństwa z dziećmi, myślą o rozwodzie, sprawa trudna, ale z Bożą pomocą ufam możliwa do naprawienia. Małgosia.