LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 152 gości 
<<  Lip 2024  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Siostra Leonia Nastał o Adoracji


16
Wylewałam łzy przed Panem Jezusem wystawionym w monstrancji, a On z czułością i dobrocią odezwał się: Moje dziecko, czym jeszcze mam ci udowodnić, że to Ja jestem? Twój spokój duszy niech ci będzie rękojmią mojej miłości względem ciebie.

58
Moja maleńka dziecino, daj Mi wszystką swoją serdeczność, na jaką zdobyć się możesz, przychodź przed tabernakulum, jak często będziesz mogła. Przychodź wprost do Serca mego, w moje objęcia. Twoje ciche łzy przyjmę jako wynagrodzenie za zapomnienie drugich.

Więcej…

 

Sarah Young- Jezus mówi do Ciebie

"Przyjdź do Mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego.
Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz.

Więcej…

 

Milczenie Józefa

Jest to milczenie, które nie oznacza wewnętrznej pustki, ale pełnię wiary. Jest ono przepojone kontemplowaniem tajemnicy Boga,

Więcej…

 

O przebywaniu z Jezusem ukrytym


"Czas, który spędzacie z Jezusem ukrytym w Najświętszym Sakramencie, jest najlepszym czasem, jaki możecie mieć na ziemi".

bł. Matka Teresa z Kalkuty

 

Więcej…

 

Ten, który jest Jedyną Wielkością, jest dla mnie mały


?Wszelkie upodobanie pokładane w rzeczach stworzonych, umniejsza Boga w duszy?- napisze św. Jan od Krzyża. Pan Bóg będzie się więc sprzeciwiał zakodowanej gdzieś w głębi mnie chęci znalezienia upodobania w tym świecie. Im bardziej upodobam sobie ten świat, tym bardziej będzie on rósł w moich oczach, myślach, pragnieniach. Tak, że w końcu zasłoni sobą wszystko ? nawet Boga. I dostrzegę, że Ten, który jest Jedyną wielkością, stał się dla mnie mały.

Więcej…

 
Więcej artykułów…