LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 146 gości 
<<  Lip 2024  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

O nas

Każda rzeka , nawet ta najdłuższa i najszersza ma swoje źródło, początek. Nasza grupa modlitewna, która już spotyka się na uwielbieniu Boga żywego od 24 lat ma swój początek w grupach oazy młodzieżowej i oazy rodzin. Smak Boga, tęsknota za czymś więcej oraz pierwsze oznaki i wydarzenia były napędem do tzw. czwartego stopnia oazy - Seminarium Odnowy w Duchu Św. Wyjeżdżaliśmy co roku do Otmuchowa, gdzie oazowicze i głodni chleba duchowego przeżywali siedmiodniowe rekolekcje z modlitwą oddania swojego życia Bogu, modlitwą uzdrowienia i wylania Ducha Św.

Doświadczenie nowej mocy Bożej, objawienie się licznych darów charyzmatycznych, pragnienie spotykania się z Panem było "kropką nad i". Powstała grupa modlitewna, charyzmatyczna, o nazwie Genezaret od miasta Otmuchów, leżącego nad jeziorem.
Od tamtego czasu minęło wiele lat. Nadal jesteśmy, modlimy się, chyba bardziej dojrzali o wiele doświadczeń jak tajemnice różańca. Te spotkania były początkiem wielu nowych grup, inicjatyw ewangelicznych i misyjnych, rekolekcyjnych.

Wydobywamy ze skarbca Kościoła stare i nowe: pierwsze soboty miesiąca, codziennie różaniec przed mszą św., uwielbienie w kościele, msza św. ku czci Ducha św., kursy Alfa, rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, grupa intronizacyjna Chrystusa Króla.
Dziś spotykamy się nadal w salce przy kościele Chrystusa Króla w Czyżowicach, we wtorki o godz. 19.00. Raz w miesiącu, we wtorek po pierwszym piątku mamy mszę św. w intencji ku czci Ducha Św., na której modlimy się za tych, którzy mają w danym miesiącu urodziny.
Na spotkaniach modlitewnych modlimy się także wstawienniczo za osoby cierpiące duchowo lub fizycznie, o uzdrowienie (informacje w zakładce Aktualności).

Dwa razy do roku mamy spotkania uwielbieniowe w naszym kościele, tzw. Spotkania Chwały: w sobotę przed niedzielą Miłosierdzia Bożego oraz w sobotę przed świętem Chrystusa Króla.
Prowadzimy modlitwy wstawiennicze za osoby potrzebujące. Organizujemy spotkania kobiet Magnificat.
Na zesłanie Ducha św. wyjeżdżamy integracyjnie w góry, otwierając się na nowe strumienie wody żywej.

Jeśli ktoś jest spragniony zapraszamy na spotkania, bo Duch i Oblubienica mówią Przyjdź:
A Duch i Oblubienica mówią: Przyjdź! I kto słucha niech powie: Przyjdź. Kto jest spragniony niech przyjdzie i kto chce, niech zaczerpnie wody życia za darmo. Ap. 22.17