LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
<<  Gru 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

 

Witaj
Jesteś na stronie charyzmatycznej grupy modlitewnej Genezaret przy parafii Chrystusa Króla w Czyżowicach. To strona nie tylko dla uczestników i  sympatyków   grupy, ale również  dla tych, którzy chcą poznać serce Boga.


Wiadomość dla Ciebie
Kimkolwiek jesteś ? Bóg dobrze Cię zna! Bóg  zna  Twoje imię  i kocha Cię  miłością  nieskończoną.   On chce mówić do Ciebie. CO BÓG CHCE dziś CI POWIEDZIEĆ? ? chcesz poznać odpowiedź? ? kliknij na zakładkę ?Wiadomość dla Ciebie?.  Zajrzyj koniecznie! :)
Bóg  mówi do Ciebie każdego dnia poprzez  Słowo Boże ?warto je studiować, by Boga poznać i ukochać ? zakładka ?Słowo Boże?.


Jesteśmy grupą  modlitewną
Nasza grupa Genezaret jest wspólnotą ludzi spotykającą się na uwielbieniu Boga, modlitwach wstawienniczych, katechezach, posłudze ewangelizacyjnej. Spotykający się są w różnym wieku i z różnych miejscowości. Spotykamy się od 27 lat. Korzenie grupy Genezaret to oaza rodzin i oaza młodzieżowa.


Nasze motto to Uwielbienie Stwórcy i Zbawcy ? Psalm 146:
?Uwielbiaj duszo moja Pana! Będę wielbił Pana przez całe me życie, będę grał memu Bogu dopóki istnieję? Pan bierze w obronę skrzywdzonych, daje pokarm zgłodniałym, uwalnia więźniów, otwiera oczy niewidomym, podnosi poniżonych?
Szczęśliwy ten kto pokłada nadzieję w Panu, Bogu swoim.
Pan Króluje na wieki, twój Bóg, z pokolenia na pokolenie. Alleluja!


Zapraszamy Cię na spotkania modlitewne
Spotykamy się we wtorki o godz. 19.00 w domu katechetycznym przy  parafii Chrystusa Króla  w Czyżowicach. We wtorek  po pierwszym piątku uczestniczymy w eucharystii ku czci Ducha św. 
Zapraszamy również trzy razy w roku na modlitwę uwielbienia, w naszym parafialnym kościele:
w wigilię uroczystości Chrystusa Króla, w wigilię Święta Miłosierdzia Bożego (w sobotę przed Białą Niedzielą) oraz w przeddzień Zesłania Ducha Św. 
Organizujemy również spotkania Magnificat, na które zapraszamy Kobiety. Informacje na ten temat umieszczone są w zakładce Magnificat.