LogowanieNaszą witrynę przegląda teraz 51 gości 
<<  Paź 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Intencje na maj 2018

1. Papieska intencja ewangelizacyjna:
Aby wierni świeccy wypełniali swoją szczególną misję, wykorzystując swoje zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.

2.Proszę o szturm do nieba. Od środy Antoś leży na Patologii w Zabrzu. Jest bardzo ciężko chory. Ma wielotorbielowatość nerek. Nerki sa ogromne i uciskają pozostałe narządy. Ciężko mu się oddycha. Rokowania nie sa dobre. Po ludzku nie do wyleczenia. Lecz dla Boga wszystko możliwe. Prosimy Was o dalszą modlitwę o cud uzdrowienia dla Antosia, a dla rodziców o siły, zaufanie i pokój w sercu. Bóg zapłać.

3. Bibianna i Grzegorz proszą o modlitwę w intencji swojej córki Alicji i wnuka Janka. We wtorek 8 maja Alicja urodziła Janka przez cesarskie cięcie, w 28 tygodniu ciąży. Tak zdecydowali lekarze, bo u Alicji od kilku tygodni były problemy z wodami płodowymi. Janek waży 1 kilogram, ale jest w stanie dobrym. Alicja czyje się źle i jest bardzo słaba. Jadwiga.

4.
.-- Ela urodziła we wtorek 15 maja Ewelinkę z serduszkiem bez lewej komory( prosiłam o modlitwę w intencji Eli i rodziny w marcu). Ewelinka jest w bardzo dobrym stanie ogólnym. Dzisiaj przewieziono ją z kliniki , w której się urodziła (w Krakowie), do kliniki w Krakowie Prokocimiu, gdzie będzie pod opieką kardiologów. Jej rodzice Ela i Dawid bardzo dziękują za modlitwy i proszą o dalsze.

-- .W sobotę 12 maja 14 letniego Adriana potrącił samochód. Adrian jest leczony w klinice w Krakowie. Jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. O modlitwę w jego intencji proszą znajomi rodziców: Maria i Roman.

--Alicja prosi o modlitwę w intencji córki Natalii (31 lat ) , u której trwają badania przewodu pokarmowego. Natalia mieszka we Wrocławiu i tam jest leczona. Dzisiaj wróciła ze szpitala po pierwszym etapie badań. Ogólnie czuje się źle.

--Bronisława prosi o modlitwę w intencji: o sąsiedzką zgodę między rodziną jej córki Joanny i ich sąsiadów. Dziękuję.